Re-Bomonti Street Art Performance & Exhibition

BOMONTİ SOKAK SANATIYLA RENKLENİYOR!

Re-Bomonti Street Art is on Facebook!

İstanbul Dünya’nın en hareketli ve renkli şehirlerinden bir tanesi.Bu haftasonu Flyermen Guerilla Solutions’un organizasyonuyla Şişli-Bomonti’de yapılacak bir etkinlikle biraz daha renklenecek.

Sokak Sanatı Türkiye’de henüz keşfedilme aşamasında.Dünyadaysa üzerine binlerce kitap yazıldı.Hatta Dünya’nın en çok ziyaretçi alan sergisinin ana teması Sokak Sanatıydı.

Re-Bomonti Sokak Sanatı etkinliği dünyadaki bu akıma İstanbullular adına öncülük ediyor, şehire yeni bir vizyon katmayı amaçlıyor.

Tekfen Emlak Geliştirme sponsorluğu ve Şişli Belediyesi’nin desteğiyle, Bomonti Apartmanları’nın 116 metre uzunluğundaki dış cephe duvarları Arjantinli CHU, Alman RUSL LOVELETTERS ile Türk CİNS,WIDE ve CANAVAR tarafından 3 gün boyunca boyanacak.8-9-10 Ekim’de gerçekleşecek performansın ardından sergi 1 ay boyunca Bomonti’de gidip görülebilecek.Ayrıca 10 Ekim’de Rusl tarafından 9-13 yaş arası öğrencilere 6 saatlik bir workshop verilecek.Tabi böyle bir etkinlik müziksiz olmaz!
Billie not on Holiday ve Samsara 3 boyunca bize keyifli parçalarla eşlik edecek. 🙂

Etkinlik hakkında daha detaylı bilgi ve fotoğraflar için facebook sayfasına göz atabilirsiniz (you can check out facebok page for english info,photos and more!)

Please write your comments

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s